Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców OSK QUEEN mieści się w Warszawie przy ul.Radarowej 4b.

Nasze dwie Filie znajdują się w Konstancinie Jeziornej przy ulicy Anny Walentynowicz 21 H. Nasza druga Filia znajduje się w miejscowości Brześce przy ulicy Wilanowskiej 53. 

Jesteśmy na rynku szkoleniowym od 1998 roku i wiemy jak szkolić efektywnie i skutecznie. Przyjdź do nas a zobaczysz jak powinno wyglądać szkolenie kandydatów na kierowców a zdanie egzaminu państwowego będzie tylko przyjemną formalnością.Szkolimy na nowym samochodzie Hyundai i20. 

Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. 

Nasz ośrodek przygotowuje nie tylko do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego kierowania pojazdem w każdych warunkach.

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy. Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów, oraz ich zasobów czasowych elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów.

Wykłady odbywają się na miejscu również weekendowo.

Plac manewrowy znajduje się w pobliżu naszego ośrodka.

Prowadzimy także zajęcia E-Learning, E-wykłady (uczysz się w domu).